Oni mogą wiele – Kawiarnia Stopklatka cz. I

przez Grzegorz Opublikowano 255 wyświetleń

Pierwszy wpis z serii „Oni mogą wiele” rozpocznę od przedstawienia Kawiarni Stopklatka – pierwszego miejsca, które zdecydowało się włączyć w akcję Kawa dla Fundacji (KDF).

Rozpoczynając promocję akcji kawowej, zaprosiłem do dialogu kilka kawiarni z Krakowa. Pani Agata Garboś – Manager Stopklatki – jako pierwsza odpowiedziała na moją wiadomość i zaproponowała spotkanie. Umówiliśmy się na kawę w lokalu, gdzie przedstawiłem akcję. Po zapoznaniu się z tematem, już kilka dni po naszym spotkaniu, Pani Agata potwierdziła mi udział w projekcie, dzięki czemu na mapie Partnerów, pojawiło się miejsce, w którym picie kawy niosło realną pomoc dla innych ludzi.

Piszę o tym lokalu, ponieważ po pierwsze, darzę go sentymentem, po drugie zaś, zaangażował się on w projekt na dużym poziomie – bez reszty. Już na początku naszej współpracy, mogłem liczyć na wsparcie promocyjne: wpisy na fanpage, promocję akcji w lokalu, a nawet dedykowaną grafikę projektu umieszczoną w menu.

Doceniając zaangażowanie kawiarni, postanowiłem podkreślić to miejsce w planowanych działaniach promocyjnych. Zaproponowałem Pani Agacie, aby w Stopklatce został nakręcony krótki film promujący inicjatywę. Tak też się stało – powstał materiał filmowy zawierający wypowiedzi przedstawicieli Fundacji oraz Kawiarni Stopklatka.

Samo nagranie wspominam bardzo pozytywnie – miła atmosfera, pyszna kawa i unikatowe wnętrze sprawiły, że zmontowany materiał pozwolił nam znaleźć kolejnych Partnerów akcji.

Pewnie zastanawia Was, dlaczego lokal włączył się w projekt? Czy akcja wniosła cokolwiek dla tego miejsca? Czy pozyskali nowych Klientów?

Odpowiedzi oraz rozmowę z Panią Agatą znajdziecie w drugiej części wpisu.

Autor

Grzegorz

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 4 =